Znana instruktorka fitness rozpoczęła przygodę z boksem!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju trenerek personalnych z powodzeniem próbowała już swoich sił jako tancerka czy cheerleaderka, a teraz postanowiła odważnie wkroczyć do świata sportów walki. W weekend Kasia Dziurska udostępniła w swoich social mediach zdjęcia z treningu bokserskiego odbywającego się pod czujnym okiem byłego zawodowego pięściarza, Macieja Miszkinia.

Dziurską obserwuje na Instagramie ponad 430 tysięcy użytkowników. Ogromną popularność 32-latka zawdzięcza nie tylko licznym sukcesom w sportach sylwetkowych (m.in. złoty medal w Fitness Figure Classic, mistrzostwo Europy Bikini Fitness, wielokrotne mistrzostwo Polski w Fitness Soft, czy 2. miejsce w Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe 2017), ale również uczestnictwu w medialnych przedsięwzięciach, takich jak Taniec z Gwiazdami czy kącik fitness w programach śniadaniowych Pytanie na śniadanie oraz Dzień Dobry TVN.

Oprócz porad dietetyczno-treningowych absolwentka gdańskiego AWF-u chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje życie codzienne. Pod koniec ubiegłego tygodnia Dziurska mocno zaskoczyła jednak swoich fanów udostępniając krótką foto-relację z treningu bokserskiego.

„Pierwszy trening boksu za nami! Potrzebowaliśmy nowego bodźca i jest! Zaczynamy regularne treningi i razem z Emilianem Gankowskim będziemy w domu praktykować. Dzięki Maciej Miszkiń za mega wycisk. Jak oceniacie? Bądźcie wyrozumiali” – napisała na swoim Instagramie urodziwa fitnesska.


Trzeba przyznać, że sposób poruszania się oraz technika wyprowadzania ciosów nie wskazują, jakoby dla filigranowej fitnesski było to pierwsze zetknięcie z boksem. Tymczasem dopiero od końcówki ubiegłego miesiąca Dziurska w pełni profesjonalnie trenuje pod okiem byłego pięściarza wagi półciężkiej, Macieja Miszkinia. Efekty ich współpracy z pewnością będzie można śledzić na oficjalnym profilu instagramowym Kasi.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednie substancje dla twoich badań naukowych: przewodnik po najpopularniejszych reagentach
Jak wybrać odpowiednie substancje dla twoich badań naukowych: przewodnik po najpopularniejszych reagentach
Poradnik prezentujący najpopularniejsze substancje używane w badaniach naukowych i ich właściwe wybieranie w zależności od rodzaju przeprowadzanych eksperymentów.
Brak śniegu może być problemem dla sezonu narciarskiego? Sprawdzamy
Brak śniegu może być problemem dla sezonu narciarskiego? Sprawdzamy
Na przestrzeni ostatnich lat mogliśmy zaobserwować wyraźne ocieplenie klimatu na Ziemi. Czy brak śniegu może stanowić poważny problem dla zbliżającego […]
Czy judo to tylko walka? Poznaj nieznane aspekty tej dyscypliny sportowej
Czy judo to tylko walka? Poznaj nieznane aspekty tej dyscypliny sportowej
Odkryj głębsze znaczenia judo, daleko ponad prostą walkę. Poznaj filozofię, psychologię i szereg korzyści, jakie przynosi praktyka tej japońskiej sztuki walki.
Ostatnie wpisy
Polecamy