Fame MMA: Road To Armia – szansa na karierę dla amatorów mieszanych sztuk walki

Fame MMA: Road To Armia – szansa na karierę dla amatorów mieszanych sztuk walki
MMA
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Federacja Fame MMA zainicjowała całkiem nowy projekt przeznaczony dla perspektywicznych zawodników Amatorskiej Ligi MMA. Zmagania amatorów noszą nazwę Fame MMA: Road To Armia, a zwycięzca turnieju otrzyma kontrakt na walki w zawodowej federacji Armia Fight Night. Na czym polega to przedsięwzięcie?

Nowy projekt o nazwie Fame MMA: Road to Armia ogłoszono na kilka dni przed rozegraną w miniony weekend galą Fame MMA 10. W ramach turnieju staje w szranki 16 zawodników z ALMMA, czyli Amatorskiej Ligi Mieszanych Sztuk Walki. Nadrzędnymi celami inicjatywy są rozwój tej coraz bardziej popularnej dyscypliny w Polsce, a także zapewnienie utalentowanym amatorom szansy na zaistnienie w świecie profesjonalnego MMA.

Przedstawiamy Wam pierwszych bohaterów dzisiejszego turnieju ROAD TO ARMIA 🔥💥

Już w dziś o godz. 16:30 odbędzie się 1/8…

Opublikowany przez ARMIA FIGHT NIGHT Piątek, 14 maja 2021

Rywalizacja odbywa się w limicie do 70 kilogramów. Pierwsze walki w ramach 1/8 i 1/4 turnieju, które wyłoniły półfinalistów, mieliśmy okazję śledzić za pośrednictwem serwisu YouTube już 14 maja. W zaplanowanych podczas wrześniowej gali Fame MMA 11 półfinałach będą walczyć następujący zawodnicy: Jakub Kaczmarski (Strefa Walk Lubin), Roger Irlik (Kotwica MMA Team), Jakub Pierwoła (Octagon Team) oraz Adrian Wieliczko (Ronin Gold Team Koszalin). Finał zostanie natomiast rozegrany podczas gali Fame MMA 12.

Fame MMA: Road To Armia to projekt zorganizowany we współpracy z Polskim Związkiem MMA. Gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę, bowiem do wygrania jest kontrakt na trzy walki w Armia Fight Night, które mogą posłużyć zwycięzcy jako istną trampolinę do kariery zawodowej w mieszanych sztuk walki.

Foto wyróżniające: Vladislav Bychkov / unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podbijanie fal: odkrywanie fascynującego świata surfingu
Podbijanie fal: odkrywanie fascynującego świata surfingu
Zanurz się w adrenalinową podróż przez fale z naszym szczegółowym przewodnikiem po surfingu. Poznaj historię, techniki i kulturę związaną z tym ekscytującym sportem.
Bongo – doskonałe urządzenie dla miłośników suszu roślinnego
Bongo – doskonałe urządzenie dla miłośników suszu roślinnego
Bongo - kompaktowe urządzenie dla miłośników suszu roślinnego, które dostarcza pełnych smaków i aromatów. Odkryj nowy wymiar inhalacji!
Jak wybrać odpowiedni zabieg medycyny estetycznej dla swojej skóry?
Jak wybrać odpowiedni zabieg medycyny estetycznej dla swojej skóry?
Zastanów się, jaki zabieg estetyczny będzie najlepszy dla Twojej skóry. Odkryj różne typy i metody, oraz na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru.
Ostatnie wpisy
Polecamy